Головна
Головна → 
Економіка → 
Бізнес-планування
БІЗНЕС-ПЛАНУВАННЯ
Павлов В. А., Попов С. О. Як розробити бізнес-план і оформити документи на отримання кредиту. Методичний посібник для підприємців, що діють в Новгородській області. Великий Новгород. 1999р. 1999

Справжнє керівництво "Як розробити бізнес план і оформити документи на отримання кредиту" є методичним посібником для підприємців, що діють в Новгородській області.
Даний посібник адресовано, як починаючим підприємцям, так і вже провідним власний бізнес.
У керівництві розглядаються методика складання бізнес плану з коментарями до кожного розділу, а так само види фінансової підтримки підприємницької діяльності в Новгородській області.
Метою даного посібника є допомогти підприємцям розібратися в тому, як грамотно спланувати власну підприємницьку діяльність і зробити переконливий бізнес-план для залучення зовнішньої фінансової підтримки.

Невідомий Модельний Бізнес-план ВИЇЗНА автолавку 2003 2003

Модельний Бізнес-план ВИЇЗНА автолавку

Поляков П.В., Коробов С.А. Програмні інструменти розробки бізнес-планів: система Project Expert: Навчальний посібник. - Волгоград: Вид-во ВолДУ, 2004. - 48 с. 2004

У посібнику розкрито основні теоретичні та методологічні положення щодо створення бізнес-планів за допомогою сучасних програмних комплексів на прикладі програми Project Expert.
Призначено для студентів економічних спеціальностей, а також для тих, хто вивчає застосування комп'ютерів і комп'ютерних програм у сфері бізнесу.

Мантатова С.А., Норполова Д.А. БІЗНЕС-ПЛАН фірми з виробництва хліба та хлібобулочних виробів. Видавництво ВСГТУ Улан-Уде 2005 2005

Методика
виконання організаційно-економічної частини дипломного проекту та курсової роботи з економіки і управління виробництвом для студентів спеціальності 270300 «Технологія виготовлення хлібних, кондитерських і борошняних виробів»

Володимир Кудашев Основи бізнес-планування 2005 2005

Видання підготовлено фахівцями Сімферопольського Консалтинг-центру Української Консалтингової Мережі (УКБ), заснованої Проектом сприяння підприємництву в Україні (фінансується AMP США) Міжнародної Фінансової Корпорації. До складу УКС входять Бізнес-центри в одинадцяти містах України, які пропонують малим і середнім підприємствам різнопланові консалтингові послуги. Викладений у книзі матеріал скомпонований на основі послуг Бізнес-центрів УКС.
Погляди, викладені у цьому виданні, відображають погляди його авторів і не обов'язково збігаються з поглядами Світового Банку, Міжнародної Фінансової Корпорації та Агентства Міжнародного розвитку США.

Г.В. Меняйло ТЕХНОЛОГІЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ Практикум для вузів. 2007

Практикум підготовлений на кафедрі економіки та управління організаціями економічного факультету Воронезького державного універси-тету.
Дана робота має прикладний характер і охоплює основну тематику курсу «Технологія стратегічного планування», що читається на економічному факультеті. Кожна тема представлена основними поняттями, питаннями для самостійного вивчення і практичними завданнями. Основною метою даного посібника є формування у студентів не тільки теоретичних знань, але і практичних навичок і умінь у сфері стратегічного планування.

© 2015-2021  osvita.batcave.net