Головна
Головна → 
Філософія → 
Філософська антропологія
філософської антропології
Гуревич Павло Семенович Філософська антропологія: навч. посібник / П. С. Гурі вич. - 2-е вид., Стер, - М.: Видавництво «Омега-Л», 2010. - 607 с. 2010
Навчальний посібник висвітлює різні типи філософсько-антропологічних навчань, розкриває спектр філософських проблем людини, представляє філософську антропологію як самостійну дисципліну. Філософська антропологія вивчає природу людини, сенс і цінність людського життя, драму людських відносин. Структуру навчального посібника становлять питання систематики антропологічних ідей, антропологічної катастрофи, антропогенезу, людської суб'єктивності і персоналіс-тичної традиції. Видання містить контрольні запитання, теми для самостійних і контрольних робіт.
С.П. Гурин МАРГІНАЛЬНА АНТРОПОЛОГІЯ Саратов, 2000 2000
За змістом передмову - це те, що стоїть перед наступним за ним Словом. Але й саме передмову теж слово, слова: Мої слова, які стоятимуть перед словами автора монографії з маргінальної антропології, вірніше за її проблемам. А що ж стоїть перед моїми словами? Ймовірно, зобов'язує сила жанру, що позначається як передмову. Прочитавши за своє життя безліч передмов, розумію, якими різними вони можуть бути. Самое фундаментальна відмінність: передмови пишуть до інших і до самих себе. Ситуація заплутується.
© 2015-2021  osvita.batcave.net