Головна
Аграрне право / Адвокатура (шпаргалки) / Адміністративна деліктологія / Адміністративне право (шпаргалки) / Адміністративне право України / Банківське право / Цивільний процес / Цивільно-процесуальне право України / Цивільне право / Цивільне право Росії / Договірне право / Житлове право Росії / Житлове право України / Виборче право / Комерційне право / Конституційне право Росії / Конституційне право України / Криміналістика / Криміналістика (шпаргалки) / Кримінальна сексологія / Кримінологія / Муніципальне право Росії / Податкове право / Нотаріат / Охорона праці / Право Європейського союзу / Правознавство, основи права / Правоохоронні органи / Римське право / Сімейне право / Сімейне право України / Страхове право Росії / Судова бухгалтерія / Судова медицина / Судова етика / Судочинство / Митне право / Митне право Росії / Теорія держави і права / Теорія держави і права (шпаргалки) / Транспортне право / Трудове право Росії / Трудове право України / Кримінально-процесуальне право України / Кримінальне право (шпаргалки) / Кримінальне право Росії / Кримінальне право України / Кримінальний процес / Кримінальний процес (шпаргалки) / Фінансове право / Господарське право Росії / Господарське право України / Юридична психологія / Юридична етика
Головна → 
Право → 
Цивільне право Росії
ГРОМАДЯНСЬКЕ ПРАВО РОСІЇ
А.Г. Карапет ЗУПИНЕННЯ ВИКОНАННЯ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ЯК СПОСІБ ЗАХИСТУ ПРАВ КРЕДИТОРА 2011

У цій книзі досліджуються актуальні проблеми призупинення виконання зобов'язання як заходи захисту прав кредитора в разі фактичного або передбачуваної порушення договору, детально аналізується регулювання даного інституту в зарубіжному і російському праві, висвітлюються практичні та теоретичні питання.

Борис Дульнєв Як грамотно спілкуватися з міліцією, 2010 2010
Міліція перевіряє Ваші документи та реєстрацію в громадському місці. 14 відповідей на найактуальніші питання про порушення міліції в цій ситуації, про обов'язки і права міліції та про права і обов'язки громадян, а так само рекомендацій, як себе вести і як оскаржити неправомірні дії міліції.
Биков В.В., Земскова С.І. Судові граблі: Проблеми юридичної безпеки працівників ЗМІ / Под ред. А.К. Симонова. - М.: Галерія, 2004. - 180 с. 2004
У книзі наводяться і коментуються юристами Фонду захисту гласності конкретні судові справи, відповідачами за яким виступали сучасні російські ЗМІ - як центральні, так і регіональні. Частина видання - рольові ігри з проблем юридичної безпеки працівників ЗМІ, розроблені на конкретних матеріалах. Книга адресована насамперед юристам ЗМІ та учасникам юридичних семінарів, організованих Фондом захисту гласності. Вона безсумнівно буде також корисна професійним журналістам, адвокатам, суддям, прокурорам, а також викладачам і студентам факультетів і відділень юриспруденції та журналістики російських вузів.
Морозова Р.Н. Курсова работа.Антімонопольная політика РФ значення і проблеми 2002

Проблеми монополізації господарського життя, конкуренція на товарних ринках привертають сьогодні пильну увагу не лише фахівців, але і широких верств населення.

Кузнєцова Л.П. Основні технології соціальної роботи: Навчальний посібник. - Владивосток: Вид-во ДВГТУ, 2002. - 92 с. 2002

У посібнику аналізуються основні технології соціальної роботи, що використовуються на сучасному етапі розвитку суспільства. Розглядаються проблеми місця і ролі технологій соціальної роботи в системі людської діяльності, класифікації соціальних технологій та технологій соціальної роботи. Особливу увагу звернуто на проблеми соціального захисту таких груп населення, як малозабезпечені, діти, літні люди і т.п. Для зручності роботи посібник забезпечено коротким словником основних понять і термінів.
Призначено для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються на спеціальності «Соціальна робота». Може бути використано студентами суміжних спеціальностей і всіма, хто цікавиться і займається питаннями соціального захисту населення.

© 2015-2021  osvita.batcave.net