Головна
Главная → 
История → 
История Украины
ИСТОРИЯ УКРАИНЫ
Коллектив авторов Україна - шлях до Європи. Довідково - інформаційне видання. Миколаїв - 2007 2007
Пропонуємо вашій увазі довідково - інформаційне видання "Україна - шлях до Європи", яке складено на основі бібліографічних джерел Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького. Видання присвячено актуальній проблемі нашого часу - інтеграції України в європейський простір та Європейському Союзу в цілому. Україна задекларувала свій курс на євроінтеграцію, своє прагнення стати членом Європейського Союзу. Мета цього видання донести до громадян інформацію про основні напрями розвитку ЄС, особливості взаємовідносин України з цією організацією. У довідково-інформаційному виданні "Україна - шлях до Європи" міститься довідкова інформація, інформаційний список літератури і вебібліографія.
Новиков М. П. Христианизация Киевской Руси: методологический аспект. - М.: Изд-во Московского университета,1991. - 176 с. 1991
В монографии показано реальное значение акта христианизации Киевской Руси. Преимущественное внимание при этом уделяется тем аспектам проблемы, которые в настоящее время больше всего используются в религиозной, буржуазно-клерикальной и философско-идеалистической пропаганде. Дается критическая оценка современных богословских позиций в освещении различных сторон христианизации Древнерусского государства.
© 2015-2021  osvita.batcave.net