Головна
Головна → 
Медицина
МЕДИЦИНА
Вітюк Е.А. КЛЮЧ ДО МОЛОДОСТІ Смоленськ - 2009 2009
Бобровський Л. В. , Гаврилов М. Д., Ромацкій В. В. Як перемогти апетит? Психологічні техніки ефективної і раціональної боротьби із зайвими кілограмами - СПб.: ІК «Невський проспект», 2006. - 192 с. 2006
Всі знають, що в переважній більшості випадків надмірна вага є наслідком банального переїдання. Але як позбавитися від цієї залежності? Як змінити своє харчова поведінка, а разом з ним і фігуру? Багато стикалися і з такою проблемою: кілограми, скинуті ціною неймовірних зусиль, після недовгої «від-лучки» повертаються, та ще й «з друзями». Що потрібно зробити, щоб, схуднувши, залишитися струнким? Ця книга допомагає побороти за допомогою психотерапевтичних технік вирвався з-під контролю апетит. Крім ефективної методики власне схуднення, автори, досвідчені лікарі-психотерапевти, розкажуть вам про те, як краще дізнатися самого себе, знайти смак до життя і реалізувати свій позитивний внутрішній потенціал, який і поведе вас по шляху до успіху.
Ф. Лоєвський 1250 домашніх засобів по лікуванню всіляких хвороб: Повний справжній простонародний російська лечебник. - М ., 1866. - 280 с. 1866
Багато рецептів з даного лікарського порадника можуть бути доповненням до сучасних методів лікування, але використовувати можна тільки за порадою лікаря. У книзі 1154 рецепта замість вказаних 1250 - очевидно, професором Ф. Лоєвського були враховані посилання на повтори рецептів. Видання друкується без скорочень, змін і поправок, виключені тільки знаки видання і ь, надано сучасне звучання закінченнях слів. Реєстр трав доповнений латинськими назвами, а німецькі опущені. Для зручності користування лікарським порадником в кінці дано додатки, Розраховано на широке коло читачів.
Олексій Миколайович Свєтлов ЗОЛОТИЙ УС І ІНШІ НАРОДНІ ЗАСОБИ ПРОТИ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ 2005
Рак по поширеності в усьому світі стоїть на другому місці серед захворювань. Як перемогти захворювання, як зробити так, щоб не допустити його появи? Досвідчений лікар Олексій Свєтлов дасть відповіді на всі ці питання.
У новій книзі автор розглядає теорії виникнення злоякісних пухлин і методи профілактики хвороби. В окремій главі наведено нетрадиційні методи лікування раку.
Зінькович Г.А, Зінькович С.А. Якщо у тебе рак: Психологічна допомога. Ростов н / Д: Фенікс, 1999. - 320 с. 1999
Ця книга подарує тобі надію на одужання. Дорогий читачу! Людський дух - велика сила, яку ми, на жаль, рідко і невміло користуємося. Автори навчать тебе цьому. І ти зрозумієш свою хворобу, навчишся жити з нею і здолаєш її. У книзі дані ефективні методи психологічної допомоги при раку, що мобілізують всі сили організму. Крім того, в ній наводяться основні відомості про це захворювання, його формах, його лікуванні (консервативному, оперативному і «народному») і т. д.
Розрахована на широке коло читачів, а також на фахівців : онкологів, психотерапевтів, психологів.
Чернова О.В. Догляд за онкологічними хворими. Серія «Медицина для вас». Ростов н / Д: «Фенікс», 2002-224 с. 2002

У книзі детально розглядаються особливості догляду за онкологічними хворими. Читач, прочитавши її, зрозуміє сутність цієї хвороби, навчиться жити з нею і здолає її. Дано ефективні методи, що мобілізують всі сили організму, а також основні відомості про це захворювання, його формах і лікуванні.
Для широкого кола читачів.

© 2015-2021  osvita.batcave.net