Головна
Головна → 
Економіка → 
Туризм
ТУРИЗМ
Максименко С.В. Туристська діяльність: міжнародно-правові аспектиОдесса: Латстар, 2001. - 168 с. 2001

У монографії досліджуються актуальні питання організації туристської діяльності в національному та міжнародно - правовому аспектах. Досліджується поняття та зміст права на туризм і свободу туристських подорожей. Аналізуються міжгалузеві політико-економічні та соціально-культурні елементи державного регулювання у сфері туризму. Основні положення складені з навчально-методичної програмі Всесвітньої туристської організації та курсів підвищення кваліфікації.
Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів юридичних вузів, а також практичних працівників туристичної галузі та всіх хто цікавиться даною проблематикою.

Новіков В.С. Інновації в туризмі. -М.: ІЦ "Академія", 2007. - 208 с. 2007

Розкрито з використанням досвіду вітчизняних і зарубіжних досліджень інновації в соціально-культурному сервісі і туризмі, особливості інноваційних процесів, а також еволюційні зміни в цих областях. Розглянуто функції інновацій та управління інноваційною діяльністю в туризмі та сфері послуг, принципи сталого розвитку туризму, впровадження допоміжного рахунку туризму як методу оцінки його економічної ефективності, вплив науково-технічного прогресу та інновацій в суміжних з туризмом галузях на нововведення в туристської діяльності.
Для студентів вищих навчальних закладів. Може бути корисно аспірантам та викладачам туристського і готельно-ресторанного бізнесу.

© 2015-2021  osvita.batcave.net